HAKKIMIZDA
FİRMA PROFİLİ
BELGELERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
HİZMETLERİMİZ
Uygulamalar
+ Kordinat Okuma Sistemleri
+ Taşıt Kantarı Bakım ve Revizyonu
+ Periyodik Muayene
+ Kalibrasyon


Hizmetlerimiz

TEKNİK SERVİS
MARMARA ELEKTRONİK alanında ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetlerini markaya bağımsız, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik Servis merkezimize 0262 655 14 55 numaralı telefondan ulaşabilir, veya info@marmaraelektronik.com  mail adresine mail göndererek markalı - markasız Tüm ürünlerin, Tamir ve Bakımları hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman ve deneyimli teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz

SATIŞ SONRASI SERVİS HİZMETLERİ
Müşterilerimizden gelen arızalı cihazlarımızın onarılarak tekrar çalışır hale getirilmesidir. Cihazın büyüklüğüne ve arızanın cinsine göre gerekirse müşteri yerinde gerekirse teknik servis istasyonumuzda cihazınızın tüm arızaları giderilir.

PERİYODİK MUAYENE
3516 ÖLÇÜLER VE AYAR KANUNU’NU 15. Madde si c fıkrasında
Damgası kopmuş, bozulmuş, damga süresi dolmuş ölçü aletini kullanan kişiye, idarî para cezası verilir. Ayrıca bu ölçü aletlerine el konularak mülkiyetinin kamuya geçirilmesine karar verilir.
16.Madde’sinde ise Damgalanmamış ölçü ve ölçü aletlerini satan, satışa arz eden veya ticari ilişkide kullanan kişi, bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Ayarının doğru olmadığını bildiği aletle ölçü yapan ve bu suretle haksız menfaat temin eden kişi, Türk Ceza Kanununun dolandırıcılık suçuna ilişkin hükümlerine göre cezalandırılır. Denilmektedir.


Marmara Elektronik olarak biz, siz değerli dostlarımızın tartı aletlerinin bilim sanayi ve ticaret İl Müdürlüğüne damga dilekçelerinin verilmesi, fon ücretlerinin yatırılması, kantarın ön kontrolünün yapılması, ölçü ve ayar memurundan randevu alınması, tartı aletinin test ve kalibrasyon işlemleri M1 sınıfı Etalon kütleleri ile TS EN45501 standartlarına ve 2009/23/AT otomatik olmayan tartı aletleri yönetmeliğine uygun olarak kalibrasyon aracı ve teknik elemanlarımızca yapılmaktadır.

Bakım Sözleşmesi Hizmetleri
Bakım sözleşmeleri, garanti süreleri dolmuş cihazların arızalanmaması için gerekli önlemleri almak ve cihazlara periyodik olarak bakım yapılarak ekonomik ömürlerini uzatmayı amaçlamaktadır. Periyodik bakımlara rağmen cihazdan veya kullanım hatalarından dolayı cihazın arızalanması durumunda cihaza müdahale edilmektedir.

Kalibrasyon Nedir ?
Kalibrasyon önceden belirlenmiş çevre şartlarında doğruluğu bilinen bir referansla, doğruluğu bilinmeyen bir ölçme sisteminin mukayese edilip raporlanma işlemidir. Belirlenmiş koşullar altında, ölçme sisteminin veya ölçme cihazının gösterdiği değerler veya ölçme gereci ile gösterilen değerlerle ölçülen büyüklüğün bunlara karşılık geldiği bilinen değerleri arasındaki ilişkiyi belirleyen işlemler dizisidir. Marmara Elektronik sizlerin tartı aletlerinizin kalibrasyonu teknik ekibiyle yamaktadır.

Taşıma
Sistemlerin sökülmesi, nakledilmesi ve yeniden kurulumu hizmetleri teknik personelimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

Anasayfa   |  Hakkımızda   |   Ürünler   | Haberler   | İletişim   |  E-mail
İstasyon Mh. Şehit Abdullah Horoz Cd. No:29 /4 •GEBZE •KOCAELİ •TÜRKİYE
Tel : +90 262 655 14 55 • Fax: +90 262 655 14 65 / E-mail: info@marmaraelektronik.com